Bağışlar

Genel
Çocuklar için Aydınlık Yazlar!

Arnavutluk'ta başlattığımız eğitim projelerimiz kapsamında, çocuklarımızın yaz tatilini verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için özel bir yaz okulu programı düzenliyoruz.

Genel
Küçük Katkılar, Büyük Umutlar

Peygamber efendimiz (sav) buyurdular ki: ''Sadaka vermede acele edin çünkü bela sadakaların önüne geçemez.'' Sizleri yola çıkmadan önce sadaka vermeye davet ediyoruz.

Genel
Bayramlık

Bayramlık bağışlarınızla yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların mutluluğuna ortak oluyoruz.

Genel
Kış Yardımları Fonu

Ülkemizde ve Dünya’nın dört bir tarafında soğuk kış mevsiminin zorlu koşulları sebebiyle mağduriyet yaşayan insanların ihtiyaçlarını gidermek üzere ‘’İyilikle Isınsın Gönüller’’ sloganıyla yardımlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Genel
Acil Yardım Fonu

Desteklerinizle oluşturduğumuz Acil Yardım Fonu ile afet ve benzeri beklenmedik durumlar karşısında hızlı bir müdahale yapabiliyor, temel insani ihtiyaçları karşılayarak kriz bölgesindeki insanlara yardım eli uzatabiliyoruz. 

Genel
Yetim Fonu

Yetim Fonu’na yapacağınız bağışlar sayesinde bir yetimin eğitiminden sağlığına, beslenmesinden barınmasına kadar birçok temel ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunarak bu küçük yüreklere umut olabilirsiniz.

Kurban
Adak & Akika Kurban

Adak, Akika, Sadaka ve Şükür kurban emanetlerinizi hassasiyetle belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Genel
Fas Acil Yardım

Fas'ın dağlık bölgelerinde deprem sonrası evsiz kalan kardeşlerimize acil konteyner desteği sağlıyoruz. Siz de bir iyilik yapın, bir kardeşinizi sıcak bir yuvaya kavuşturun!

Genel
Katarakt Ameliyatı

Siz de sadece 65 euro ile bir kişinin katarakt ameliyatı olarak yeniden görmesini sağlayabilir ve bir insana umut ışığı olabilirsiniz! Haydi, sen de bir dünya aydınlat!

Su Kuyusu
Su Kuyusu

EMiN İnsani Yardım olarak temiz su sıkıntısı çeken bölgelerde su kuyuları açarak insanların temiz suya ulaşmasına imkân sağlıyoruz. Sizler de su kuyusu bağışı yaparak ihtiyaç sahiplerinin temiz su içmelerine vesile olabilirsiniz.

Genel
Zekat

Zekatlarınız dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşsın.

Genel
Sadaka

Dünyanın dört bir yanında, yardıma muhtaç insanlar kendilerine uzatılacak bir yardım eli bekliyor. Sadaka bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor, iyiliğinizi emin bir şekilde sahiplerine teslim ediyoruz.

EMiN İnsani Yardım Derneği

EMiN İnsani Yardım Derneği dünyanın her yerinde temel ihtiyaçlarını temin konusunda sıkıntı yaşayan insanlara, her türlü yardım faaliyetlerini organize etmek üzere kurulmuş olan, kamu yararı statüsüne sahip, gönüllülük ve özveri esasına göre çalışan hükümet dışı bir sivil toplum kuruluşudur.

Banka Bilgileri


EMiN e.V. IBAN: DE91 5023 4500 0437 8000 01 BIC: KTAGDEFFXXX KT Bank AG

İletişim


Wolffring 66, 12101

Berlin / Almanya


+49 (0) 179 510 1734

[email protected]