Faaliyetler

Deprem Şehitlerini Anma Programı

Ahmed Tarık Köroğlu ve Deprem Şehitlerini Anma Programı

Devamını Oku
İyilikle Isınsın Gönüller

Ülkemizde ve Dünya’nın dört bir tarafında soğuk kış mevsiminin zorlu koşulları sebebiyle mağduriyet yaşayan insanların ihtiyaçlarını gidermek üzere ‘’İyilikle Isınsın Gönüller’’ sloganıyla yardımlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Devamını Oku
Zekat, Kalpten Kalbe Kurulan Bir Köprüdür

Zekatlarınız dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşsın.

Devamını Oku
Acil Yardım Fonu

Desteklerinizle oluşturduğumuz Acil Yardım Fonu ile afet ve benzeri beklenmedik durumlar karşısında hızlı bir müdahale yapabiliyor, temel insani ihtiyaçları karşılayarak kriz bölgesindeki insanlara yardım eli uzatabiliyoruz.

Devamını Oku
Damlaya Damlaya İyilik

EMiN İnsani Yardım olarak temiz su sıkıntısı çeken bölgelerde su kuyuları açarak insanların temiz suya ulaşmasına imkân sağlıyoruz. Sizler de su kuyusu bağışı yaparak ihtiyaç sahiplerinin temiz su içmelerine vesile olabilirsiniz.

Devamını Oku
Bir Dünya Aydınlat

Siz de sadece 65 euro ile bir kişinin katarakt ameliyatı olarak yeniden görmesini sağlayabilir ve bir insana umut ışığı olabilirsiniz! Haydi, sen de bir dünya aydınlat!

Devamını Oku
Kurbanını Paylaş, Allah’a Yakınlaş

Kurban, mü’minlerle kardeşliğimizi pekiştirmeye, mahzun gönülleri sevindirip hayır dualarını almaya vesiledir.

Devamını Oku
Yetimler Seninle Gülsün

Yetim Fonu’na yapacağınız bağışlar sayesinde bir yetimin eğitiminden sağlığına, beslenmesinden barınmasına kadar birçok temel ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunarak bu küçük yüreklere umut olabilirsiniz.

Devamını Oku

EMiN İnsani Yardım Derneği

EMiN İnsani Yardım Derneği dünyanın her yerinde temel ihtiyaçlarını temin konusunda sıkıntı yaşayan insanlara, her türlü yardım faaliyetlerini organize etmek üzere kurulmuş olan, kamu yararı statüsüne sahip, gönüllülük ve özveri esasına göre çalışan hükümet dışı bir sivil toplum kuruluşudur.

Banka Bilgileri


EMiN e.V. IBAN: DE91 5023 4500 0437 8000 01 BIC: KTAGDEFFXXX KT Bank AG

İletişim


Wolffring 66, 12101

Berlin / Almanya


+49 (0) 179 510 1734

[email protected]